Velký hudební Majáles Contest kapel je za rohem

Každý z nás se chce občas stát hvězdou a vystoupit před tisíci lidmi. Proč to zrovna letos neumožnit mladým a začínajícím kapelám ze středních a vysokých škol? Majáles Contest kapel je ideální příležitost, která dá vyniknout nejednomu talentu. Velké finále se uskuteční 10. dubna v prostorách klubu Rock Café na Národní třídě.

V tento finálový večer vystoupí celkem 6 kapel (tři středoškolské a tři vysokoškolské), které byly vybrány na základě internetového hlasování. Svůj um a hudební talent poměří s ostatními už od 18:00 hodin. O vítězi rozhodují jak fanoušci, tak i odborná porota. Kromě skvělého zážitku a nových příznivců si dvě vítězné kapely (jedna ze střední a jedna z vysoké školy) zahrají na jubilejním desátém ročníku Pražského Majálesu už 30. dubna. Přijďte i vy vybrat perspektivní hudební skupiny a otevřít jim tak bránu do vytouženého světa. Můžeme už teď prozradit, že o kvalitní zážitek z hudby rozhodně nebude nouze.

Vstup pro držitele ISIC karty je 50,-, pro ostatní 90,-